VI Niedziela Zwykła – 12.02.2023r.

VI Niedziela Zwykła – 12.02.2023r.

  1. Dziś po mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  2. We wtorek święto Cyryla i Metodego – patronów Europy. Równocześnie jest to wspomnienie św. Walentego – patrona zakochanych a więc okazja do modlitwy małżonków wzajemnie za siebie i młodych, zwłaszcza narzeczonych o dobre przygotowanie się do małżeństwa.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek do Miłosierdzia Bożego a w niedzielę do bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  4. Serdecznie dziękuję za ofiary z zeszłej niedzieli na utrzymanie cmentarza. Strażakom dziękuję za obcięcie gałęzi w sadzie plebańskim.
  5. Jutro po mszy świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie na potrzeby inwestycyjne parafii.
  7. Dziś o godz. 1215 w Domu Kultury odbędzie się spotkanie właścicieli działek zlokalizowanych przy ulicy Nowe Wzgórze, które zostały objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na cele sportowo rekreacyjne (stok narciarski).
  8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła. W najbliższym tygodniu o utrzymanie porządku w kościele prosimy mieszkańców Nycza a za tydzień będzie dalszy ciąg ul. Wierchowej – numery nieparzyste.

 

 

 

Dodaj komentarz