VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019r.

VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Gdyby ktoś chciał złożyć na ten cel jeszcze jakąś ofiarę to można zawsze w kopercie z dopiskiem „na ogrzewanie kościoła”.
  2. W piątek święto Katedry Św. Piotra Apostoła. W tym dniu będzie nowenna do Św. Rity z ucałowaniem relikwii.
  3. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Róża p. Julii Kucab.
  4. Serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym o utrzymanie porządku w kościele prosimy osoby z numerów od 53 do 60 /wg starej numeracji/.
  5. W minionym tygodniu zakończyłem wizytę duszpasterską. Za bardzo życzliwe przyjęcie, za możliwość poznania parafian, za wszelkie wyrazy szacunku, gościnności i ofiary składane z racji kolędy składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Caritas Diecezji Rzeszowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% na organizacje pożytku publicznego Caritas Bliźni w Potrzebie, która dofinansowuje leczenie chorych, pomaga poszkodowanym przez los oraz pomaga w rehabilitacji niepełnosprawnych. Przy gazetach są ulotki z numerem KRS i instrukcją.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy dobry artykuł na temat potrzeby modlitwy w życiu. Jest też nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci ze szkoły podstawowej.
  8. Wszystkim solenizantom nadchodzącego tygodnia życzę wielu łask Bożych a pozostałym miłej niedzieli i błogosławieństwa przez cały tydzień.

Dodaj komentarz