XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021r.

XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021r.

  1. Dziś na sumie Rocznica I Komunii świętej. Taca przeznaczona na poszkodowaną w pożarze domu rodzinę z Kielnarowej. Od dziś zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej mszy św. Zaniedbanie tego obowiązku bez poważnych przeszkód jest grzechem ciężkim.
  2. Dziś w Parku Papieskim Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Szczegóły znajdziemy na plakacie.
  3. W czwartek wypada uroczystość Narodzin Św. Jana Chrzciciela.
  4. We wtorek nowenna do Św. Rity a w piątek do Dzieciątka Jezus.
  5. W środę po wieczornej mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VII.
  6. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. o 830. Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli. Po mszy św. akademia i rozdanie świadectw w szkole. Spowiedź przed zakończeniem roku szkolnego w czwartek od 1700. Proszę, aby dzieci, które jeszcze tego nie uczyniły, oddały katechizmy w najbliższym tygodniu.
  7. W przyszłą niedzielę będzie ostatnia przed wakacjami msza święta popołudniowa. Jeżeli nie będzie obostrzeń to do października nie będzie w niedziele mszy o 1500.
  8. Dziękuję za posprzątanie i przystrojenie kwiatami kościoła rodzicom dzieci rocznicowych. W najbliższym proszę, aby dyżur sprzątania kościoła podjęli mieszkańcy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 215 do 223.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz