XIII Niedziela Zwykła – 02.07.2023r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Po mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz rodziny, niestety zmarłej Anety, której pogrzeb będzie dziś o 1400.
  2. Jutro święto św. Tomasza Apostoła, w czwartek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej a w sobotę św. Jana z Dukli.
  3. W tym tygodniu wypada pierwsza środa, czwartek i piątek miesiąca ze swoimi nabożeństwami. W piątek możliwość spowiedzi zarówno rano jak i wieczorem.
  4. Wraz z ks. Janem pragniemy serdecznie podziękować za zamówione msze święte, zarówno tu w parafii jak i na Jasnej Górze, za modlitwy i życzenia składane tu w kościele jak i telefonicznie, za wszelką życzliwość parafian okazaną z okazji naszych imienin. „Bóg zapłać”
  5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Rzeszowską na Jasną Górę. Można to uczynić internetowo na stronie https://pielgrzymka.rzeszow.pl lub osobiście do 23 lipca w kancelarii parafialnej lub zakrystii.
  6. W ostatni weekend sierpnia (26-28 VIII) organizujemy pielgrzymkę na Litwę do Wilna, Troków i Kowna. Koszt 170 € plus 500 zł. Oferta wywieszona jest w przedsionku na tablicy ogłoszeń a także od dziś na stronie internetowej. W najbliższą środę po mszy wieczornej i nowennie do św. Józefa odbędzie się spotkanie przedpielgrzymkowe z przedstawicielem biura. Zapraszam zarówno tych, którzy się już zgłosili na wyjazd jak i jeszcze niezdecydowanych aby coś więcej się dowiedzieć. Zdecydowani proszę aby przynieśli zaliczkę w kwocie 200 zł i dowód osobisty.
  7. Jest nowy numer „Rycerza Niepokalanej”, zostało też kilka z zeszłego miesiąca. Ukazało się też pismo WSD w Rzeszowie „Znak Łaski”. Zachęcam by to wszystko zabrać gratisowo.
  8. Serdecznie dziękuję za utrzymanie porządku w kościele w minionym tygodniu. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 281 do 297.

PIELGRZYMKA NA LITWE 3 dni (Broszura do pobrania po kliknięciu w tekst)