XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021r.

XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Taca dzisiejsza na utrzymanie cmentarza. Radnych proszę po mszy o podliczenie. Od niedzieli dzisiejszej nie ma popołudniowej mszy św. aż do października, a niedzielne msze św. przez wakacje będą o 730, 930 i 1100.
  2. We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek św. Jana z Dukli. W środę po mszy wieczornej nowenna do św. Józefa.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Jakub Sikora z parafii Rzeszów-Matysówka i Sylwia Zielińska z parafii Rzeszów-Słocina – zapowiedź druga; Dominik Pyziak z parafii Rzeszów-Matysówka i Weronika Bogdan z parafii Sękowa – zapowiedź pierwsza. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  4. Parafia Zalesie zaprasza do zapisów dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat do nowego przedszkola pod patronatem Świętej Rodziny z Nazaretu, które otwiera się już 2 sierpnia br. w miejscu obecnego przedszkola w budynku domu parafialnego. Przedszkole oferuje wychowanie do wartości w duchu chrześcijańskim i rodzinnym. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 531 555 275 oraz na banerach koło kościoła na Zalesiu.
  5. Rodzina z Kielnarowej poszkodowana w pożarze domu wyraża wdzięczność za otwartość serca, hojność i złożone ofiary na tacę dwa tygodnie temu. Dołączając się do tych wyrazów wdzięczności dziękuję za złożone ofiary do puszek tydzień temu na poszkodowanych w pożarze wioski Nowa Biała. „Bóg zapłać”. Pragnę również podziękować panu Marianowi Sikorze za odnowienie dwóch klęczników. Osobiście wyrażam wdzięczność za modlitwy, zamówioną mszę św. i życzenia z okazji moich imienin. „Bóg zapłać wszystkim”.
  6. Serdecznie dziękuję panu kościelnemu za posprzątanie kościoła gdyż z wyczytanych numerów nikt się nie zgłosił. W najbliższym tygodniu proszę aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 273 do 293.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz