XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022r.

XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych. Taca dzisiejsza, w pierwszą niedzielę kwartału przeznaczona na utrzymanie cmentarza. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej a w piątek św. Jana z Dukli. W pierwszą środę miesiąca po wieczornej mszy św. nowenna do św. Józefa a w pierwszy czwartek Godzina Święta.
  3. Dyrektor Przedszkola przy kościele na Zalesiu informuje, iż  jest możliwość opieki przez całe wakacje nad dziećmi zarówno w wieku przedszkolnym jak i wczesnoszkolnym. Szczegółowe informacje na stronie przedszkola i parafialnym FB.
  4. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę. W tym roku można pielgrzymować przez 10 dni lub jeden dzień. Szczegóły znajdziemy na plakacie w przedsionku kościoła.
  5. Wraz z ks. Janem pragniemy serdecznie podziękować za zamówione msze święte, modlitwy i wszelką życzliwość parafian okazaną z okazji imienin. „Bóg zapłać”.
  6. Rada Osiedla Matysówka wystosowała pismo do Prezydenta Rzeszowa sprzeciwiające się Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Rzeszowa. Jest możliwość wglądu w to pismo oraz złożenia podpisu przez osoby chętne do przyłączenia się do tego sprzeciwu. Na stoliku jest zarówno kopia pisma jak i listy do podpisu.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Sowa z i Milena Kąkol oraz Damian Rybiński i Anna Szobak – zapowiedzi drugie. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące miedzy tymi osobami ma obowiązek zgłosić w Urzędzie Parafialnym.
  8. Kandydaci do bierzmowania, którzy nie odebrali modlitewników dojrzałego chrześcijanina mogą to uczynić w zakrystii.
  9. „Bóg zapłać” panu Zenonowi Stawickiemu za wykoszenie trawy na działce parafialnej na Skotniku.
  10. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w tym tygodniu. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęły numery nieparzyste z ulicy Matysowskiej od 295 do 313.

 

 

Dodaj komentarz