XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020r.

XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po rannej mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Taca dzisiejsza na utrzymanie cmentarza. Po mszach św. natomiast zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w powodzi i podtopieniach. Od niedzieli dzisiejszej nie ma popołudniowej mszy św. aż do października, a niedzielne msze św. przez wakacje będą o 730, 930 i 1100.
  2. Jutro wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę św. Jana z Dukli, zaś w sobotę św. Benedykta – patrona Europy.
  3. W tym tygodniu w dni powszednie msze św. będą o 715 i o 1800.
  4. W naszej diecezji od kwietnia trwa peregrynacja obrazy Matki Bożej Solidarności i relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. U nas ta peregrynacja odbędzie się za dwa tygodnie 19 i 20 lipca. Szczegóły zostaną podane w przyszłą niedzielę.
  5. Proszę, aby uczniowie, którzy jeszcze nie oddali katechizmów w najbliższym tygodniu przynieśli je do kościoła lub na plebanię. Proszę również uczniów klas VI i VIII o odebranie indeksów.
  6. Serdecznie dziękuję za zakup kwiatów i posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym proszę, aby o porządek w kościele zadbali mieszkańcy ul. Kukuczki od początku do cmentarza czyli do numeru 25.

 

 

 

Dodaj komentarz