XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021r.

XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. We wtorek wspomnienie bł. Czesława, w czwartek Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy – patronki Europy, w sobotę św. Kingi a w niedzielę św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: jutro do bł. Jerzego Popiełuszki, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek do św. Rity a w niedzielę do Dzieciątka Jezus.
  4. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących po każdej mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji jak co roku będą zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy (propozycja 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy). Natomiast taca według wskazań przewodniczącego EP będzie na poszkodowanych w powodziach w Zachodniej Europie.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dominik Pyziak z parafii Rzeszów-Matysówka i Weronika Bogdan z parafii Sękowa – zapowiedź trzecia. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i zakup kwiatów. W najbliższym tygodniu proszę aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 315 do końca czyli do 341. Po nich od następnego tygodnia dyżur przejmą ulice na północ od Matysowskiej. Rozpocznie ulica Wichrowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *