XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021r.

XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca na potrzeby inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. We wtorek wspomnienie bł. Czesława, w czwartek Marii Magdaleny, w piątek św. Brygidy – patronki Europy, w sobotę św. Kingi a w niedzielę św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: jutro do bł. Jerzego Popiełuszki, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek do św. Rity a w niedzielę do Dzieciątka Jezus.
  4. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących po każdej mszy św. będzie poświęcenie pojazdów mechanicznych. Przy tej okazji jak co roku będą zbierane ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy (propozycja 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy). Natomiast taca według wskazań przewodniczącego EP będzie na poszkodowanych w powodziach w Zachodniej Europie.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dominik Pyziak z parafii Rzeszów-Matysówka i Weronika Bogdan z parafii Sękowa – zapowiedź trzecia. Gdyby ktoś znał przeszkody zachodzące między tymi osobami ma obowiązek powiadomić Urząd Parafialny.
  6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i zakup kwiatów. W najbliższym tygodniu proszę aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 315 do końca czyli do 341. Po nich od następnego tygodnia dyżur przejmą ulice na północ od Matysowskiej. Rozpocznie ulica Wichrowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz