XXIX Niedziela zwykła – 18.10.2020 r.

XXIX Niedziela zwykła – 18.10.2020 r.

  1. Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Taca na misje i na potrzeby inwestycyjne parafii. Radnych proszę po mszy o podliczenie. Po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania. Dziś wspominamy św. Łukasza – patrona służby zdrowia. Módlmy się o potrzebne dla niej łaski na czas walki z pandemią.
  2. Jutro wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki (na nabożeństwie będziemy modlić się do niego w nowennie), we wtorek św. Jana Kantego, w czwartek św. Jana Pawła II a w sobotę bł. Ks. Jana Balickiego.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek do św. Rity a w niedzielę do Dzieciątka Jezus.
  4. W piątek po nabożeństwie spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża p. Zofii Szyszki.
  6. Przypominam o porządkowaniu grobów a szczególnie o usunięciu niepotrzebnych zniczy i wiązanek, tak by uprzątnięte w ostatniej chwili nie zalegały i nie szpeciły cmentarza na Wszystkich Świętych.
  7. Zbliża się listopad – miesiąc pamięci o zmarłych, którym naszą pomoc będziemy nieśli przede wszystkim przez modlitwę. Przy gazetach są kartki na wypominki. Można na nich podać datę, w który dzień się pomodlić.
  8. W związku z wejściem Rzeszowa do czerwonej strefy przypominam o zasłanianiu ust i nosa, dezynfekcji dłoni, zachowaniu odległości co najmniej 1,5 m. Obecnie w naszym kościele w liturgii może uczestniczyć 43 osoby. Gdyby ktoś zapomniał to w zakrystii są maseczki jednorazowe.
  9. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i zakup kwiatów. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęły numery parzyste z Matysowskiej od 106 do 128.

 

Dodaj komentarz