XXX Niedziela zwykła – 23.10.2022 r.

1. Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Taca dzisiejsza przeznaczona na misje.
  2. Jutro wspominamy bł. ks. Jana Balickiego pochodzącego z Rzeszowa (Staromieścia), a w piątek ŚŚ. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.
  3. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: we wtorek do Dzieciątka Jezus a w sobotę do bł. Bronisława Markiewicza.
  4. Jutro po nabożeństwie spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. W środę nie będzie rano mszy świętej.
  6. Podsumowanie udziału w nabożeństwach różańcowych dla dzieci będzie w sobotę po nabożeństwie. Dzieci niech przyniosą plansze z naklejkami.
  7. Za tydzień zmiana czasu z letniego na zimowy. Nie zapomnijmy przestawić zegarków. W przyszłą niedzielę będzie ostatnia msza popołudniowa wraz z nabożeństwem różańcowym. Wrócimy do mszy popołudniowych w niedzielę w okresie Wielkiego Postu.
  8. Przez cały listopad będziemy modlić się za zmarłych. Przy gazetach są kartki na wypominki. Można na nich podać datę, w który dzień się pomodlić.
  9. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów. Dobrze byłoby zrobić to do czwartku kiedy wywożone są odpady.
  10. Dziękuję serdecznie za złożone w zeszłą niedzielę ofiary na tacę inwestycyjną oraz za ofiary do puszek z okazji Dnia Papieskiego.
  11. Przy gazetach są dwa rodzaje kalendarzy misyjnych. Zabierając je można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na misje.
  12. Rzeszowski Dom Kultury serdecznie zaprasza w czwartki od 1600 do 1900 na grę w tenisa stołowego.
  13. Serdecznie dziękuję za zadbanie o porządek w kościele i zakup kwiatów. W najbliższym tygodniu proszę, aby dyżur ten podjęły numery parzyste z Matysowskiej od 92 do 98.