XXXIII Niedziela zwykła – 19.11.2023r.

XXXIII Niedziela zwykła – 19.11.2023r.

 

  1. Dziś Światowy Dzień Ubogich. Taca dzisiejsza jak zwykle w trzecią niedzielę miesiąca na potrzeby inwestycyjne parafii – radnych proszę po mszy o podliczenie.
  2. Jutro wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowania NMP, w środę św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej a w sobotę św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  3. W środę nowenna do św. Rity, w sobotę zaś do Dziesiątka Jezus.
  4. W piątek na mszę św. i spotkanie zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po mszach świętych nabożeństwo, za udział w którym można zyskać odpust zupełny. Po mszach świętych w naszej diecezji zbiórka na remont Ośrodka Caritas w Myczkowcach, gdzie w czasie wakacji i ferii odbywały się turnusy dla ubogich dzieci z naszej diecezji oraz z Ukrainy. Po sumie spotkanie Rady Parafialnej.
  6. Serdecznie dziękuję za złożone tydzień temu ofiary na Pomoc Kościołowi na Bliskim Wschodzie. „Bóg zapłać”.
  7. Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Rzeszowie zwraca się z apelem o honorowe oddawanie krwi, zwłaszcza przez osoby z minusową grupą krwi.
  8. Dziękuję za zadbanie o porządek w kościele i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu proszę, aby dyżur ten podjęły numery parzyste z Matysowskiej od 138 do końca czyli do numeru 166. Kolejną ulicą będzie Alpejska..

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz