X Niedziela Zwykła – 09.06.2024r.

X Niedziela Zwykła – 09.06.2024r.

  1. Dzisiejsza taca na budowę kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W katedrze Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Szczegółowy program znajdziemy na plakacie w przedsionku kościoła.
  2. We wtorek wspomnienie św. Barnaby, w czwartek św. Antoniego z Padwy – po mszach poświęcenie lilii a w piątek bł. Michała Kozala.
  3. We wtorek po mszy św. spotkanie kandydatów na ministrantów.
  4. W piątek po mszy św. o 1800 pierwsze organizacyjne spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VII. Zapraszam również przynajmniej jednego z rodziców.
  5. Serdecznie dziękuję za liczny udział w oktawie Bożego Ciała, zwłaszcza dzieciom i ich rodzicom, ministrantom, organiście, noszącym baldachim i figury a zwłaszcza panu kościelnemu za codzienne sprzątanie rozsypanych kwiatów i osobom, które mu pomagały.
  6. Dyrektor SP34 w Rzeszowie zaprasza na spotkanie organizacyjne Rodziców przedszkolaków (5 i 6–latków) zapisanych do szkoły na nowy rok szkolny 2024/2025 w dniu 10 czerwca 2024r. o godz.1800. Natomiast Rodziców przyszłych pierwszoklasistów na 18 czerwca o godz. 1800.
  7. Rada Osiedla Matysówka, SP34 oraz RDK serdecznie zapraszają na piknik rodzinny osiedla Matysówka, który odbędzie się 15 czerwca, na placu przy szkole podstawowej. W programie występy artystyczne, potańcówka, gry i zabawy sportowe, strefa gastronomiczna, kiermasz książek, przejazdy bryczką, fotobudka oraz wiele innych atrakcji. Podczas wydarzenia zorganizowana będzie zbiórka na operację ortopedyczną Kacperka, mieszkańca osiedla Zalesie.
  8. Proszę aby dzieci z klas od 3 do 8 w tym tygodniu oddały katechizmy.
  9. Od 14 do 21 września ks. Jan wybiera się z biurem „Pielgrzym” do Grecji. Gdyby ktoś był zainteresowany taką pielgrzymką to więcej informacji można uzyskać w zakrystii.
  10. Serdecznie dziękuję za utrzymanie porządku w kościele i zakupienie kwiatów. W najbliższym tygodniu proszę, aby o porządek w kościele zadbali mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 157 do 165..

Dodaj komentarz