XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024r.

XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024r.

  1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Zwykle taca była na potrzeby inwestycyjne parafii, Radnych proszę więc o jej podliczenie. Zapomniałem odwołać bo ostatnie dwie niedziele mieliśmy poważniejsze ofiary na misję i budowę kościoła za które bardzo serdecznie dziękuję.
  2. W tym tygodniu w naszym kościele będą nowenny: w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w sobotę do św. Rity.
  3. W piątek o godz. 830 msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zachęcam dzieci i młodzież a rodziców by tego dopilnowali, by dzieci zakończyły rok szkolny z Bogiem przystępując do spowiedzi. Możliwość spowiedzi codziennie od 1730.
  4. Jutro po mszy św. wieczornej spotkanie dla chłopców ze szkoły podstawowej od klasy trzeciej wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  5. W dniach 4 – 13 sierpnia wyruszy 47 Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy do 27 lipca poprzez formularz internetowy znajdujący się na stronie pielgrzymki https://zapisy.pielgrzymka.rzeszow.pl lub do 21 lipca osobiście w kancelarii parafialnej katedry. Spotkanie organizacyjne grupy św. Kazimierza w niedziele 21 lipca w katedrze o 1500.
  6. Grupa św. Kazimierza, poszukuje osób, które podejmą posługę medyczną oraz porządkowych na trasie pielgrzymki (cała trasa lub jej część). Szczegółowe informacje u przewodnika grupy.
  7. Prezydent Miasta Rzeszowa zawiadamia o przystąpieniu do sporządzania Planu ogólnego miasta Rzeszowa i do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko. Zainteresowani mogą składać wnioski od 5 czerwca do 5 lipca na obowiązującym formularzu. Dostępny on jest w siedzibie Biura Rozwoju Miasta Rzeszowa.
  8. Serdecznie dziękuję za zakup kwiatów i utrzymanie porządku w kościele w minionym tygodniu. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 177 do 185.

Dodaj komentarz