XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024r.

1. W środę święto św. Tomasza Apostoła a w sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  2. W tym tygodniu wypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca ze swoimi nabożeństwami. W piątek możliwość spowiedzi zarówno rano jak i wieczorem od 1715.
  3. Przyszła niedziela to pierwsza miesiąca i kwartału. Po rannej mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych a taca przeznaczona na utrzymanie cmentarza.
  4. Wraz z ks. Janem pragniemy serdecznie podziękować za zamówione msze święte u nas w kościele i na Jasnej Górze, za modlitwy i życzenia składane tu w kościele jak i telefonicznie, za wszelką życzliwość parafian okazaną z okazji naszych imienin. „Bóg zapłać”.
  5. Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu prowadzi dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych OPIEKĘ WAKACYJNĄ !Szczegóły na stronie internetowej przedszkola i ulotkach na stoliku przy gazetach.
  6. Jest nowy numer „Rycerza Niepokalanej”, zostało też kilka z zeszłego miesiąca. Ukazało się też pismo WSD w Rzeszowie „Znak Łaski”. Zachęcam by to wszystko zabrać gratisowo.
  7. Serdecznie dziękuję za utrzymanie porządku w kościele w minionym tygodniu. W najbliższym proszę, aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Matysowskiej z numerów nieparzystych od 221 do 267.