III Niedziela Wielkanocna /Biblijna/ – 14.04.2024r.

1. Dziś trzecia niedziela wielkanocna przeżywana jako Niedziela Biblijna, połączona z narodowym czytaniem Pisma św. Zachęcamy do przeczytania dziś choćby krótkiego fragmentu Pisma świętego. Dzisiaj również 1058 rocznica Chrztu Polski.
  2. Także dzisiaj przy rzeszowskich kościołach Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci kwestuje na swoją działalność sprzedając żonkile za dobrowolną ofiarę. Okażmy naszą hojność i wesprzyjmy tę działalność.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do Miłosierdzia Bożego i bł. Jerzego Popiełuszki.
  4. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Taca z przyszłej niedzieli na cele inwestycyjne parafii.
  5. Serdecznie dziękuję za ofiary z zeszłego tygodnia na Caritas Diecezjalną. „Bóg zapłać” również za ofiary złożone do skarbonek wielkopostnych.
  6. Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. W najbliższym prosimy, aby dyżur ten podjęli mieszkańcy ulicy Wichrowej.